Partnerzy

Fotografia oraz filmowanie to nasza pasja. Łączymy ją z pasją do latania, co pozwala nam na tworzenie świetnych ujęć z powietrza. Z lotu ptaka wszystko wygląda lepiej. Zapraszamy do współpracy : kontakt@zdrona.tech oraz na media społecznościowe: facebook : @zdrona.tech Instagram: zdrona.tech

Winnica Rajska, to mała rodzinna winnica, która mieści się w Myszkowie, na skraju lasu. W 2016 roku pojawiły się tam pierwsze nasadzenia szczepów typowych dla produkcji wina, a w 2018 były pierwsze, bardzo udane, zbiory.

Sosnowiecnasygnale.pl – SOSNOWIECKI PORTAL INFORMACYJNY Portal ukazujący pracę sosnowieckich służb ratunkowych. Wiadomości z Sosnowca i okolic. Relacje ze zdarzeń, informacje o utrudnieniach oraz alerty pogodowe.

Sieć Obserwatorów Burz to ogólnopolskie stowarzyszenie działające dla dobra wszystkich ludzi. Grupa osób ostrzega przed gwałtownymi zjawiskami meteorologicznymi, prowadzi relację burzowe, wydaje ostrzeżenia pogodowe. Mają swoich obserwatorów w całej Polsce, którzy na bieżąco raportują co dzieje się w pogodzie nad ich miejscowościami.

Radio Fest – nadająca od 22 grudnia 2009 roku lokalna rozgłośnia radiowa na Śląsku, stworzona przez Stowarzyszenie DeoRecordings. Radio ma siedzibę w Gliwicach. Emituje swój program na częstotliwości 100,2 MHz

ZOBACZ AKTUALNE OSTRZEŻENIE POGODOWE
This is default text for notification bar