Świąteczna prognoza pogody na Wigilie, Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt***

Świąteczna prognoza pogody na Wigilie, Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt***

24.12 W Wigilię pogoda popsuje się. Czeka nas sporo opadów deszczu, szczególnie rano i wieczorem. Będziemy pod wpływem cieplejszego powietrza, stąd maksymalnie na termometrach ujrzymy 5 stopni Celsjusza, lokalnie może być jeszcze cieplej. Wiatr będzie umiarkowany, chwilami silniejszy.

Nocą z piątku na sobotę, nadejdzie ochłodzenie. Opady deszczu zaczną przechodzić w opady deszczu ze śniegiem i sam śnieg. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie.

Uwaga! Na drogach i chodnikach w nocy i nad ranem w Boże Narodzenie może być bardzo ślisko. Apelujemy o ostrożność kierowców jak i pieszych!

25.12W Boże Narodzenie rano może być bardzo ślisko. Początkowo szczególnie na południu regionu mogą występować słabe opady śniegu. Na północy regionu z czasem pojawią się przejaśnienia. Temperatura od -4 do -3 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby.

Wieczorem i w nocy spadki temperatur do -8, -7 stopni Celsjusza.

26.12Drugi dzień Świąt przyniesie poprawę i stabilizacje pogody. Lekki mróz w ciągu dnia, przeważnie będzie około -2 stopni Celsjusza. Nigdzie nie będzie padać. Możliwe przejaśnienia i rozpogodzenia. Wiatr będzie słaby.

Wieczorem i w nocy ponownie możliwe większe spadki temperatur.

Prognoza: D.R i S.B

Dodaj komentarz

ZOBACZ AKTUALNE OSTRZEŻENIE POGODOWE
This is default text for notification bar