WEEKENDOWA PROGNOZA POGODY DLA POWIATU MYSZKOWSKIEGO I OKO

WEEKENDOWA PROGNOZA POGODY DLA POWIATU MYSZKOWSKIEGO I OKO

W sobotę prognozujemy zachmurzenie małe, jednak z biegiem godzin chmur przybędzie i możliwe będą lokalne opady śniegu. Wiatr na ogół będzie słaby z kierunków zmiennych. Temperatura maksymalna wyniesie 2 stopnie.

W nocy prognozujemy zachmmurzenie duże, a w drugiej jej części spodziewamy się opadów śniegu. Wiatr na ogół będzie słaby z kierunków zmiennych. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni. Lokalnie te wartości mogą być niższe.

Warunki na drogach będą trudne z powodu opadów śniegu oraz mgieł. Apelujemy o rozwagę.

W niedzielę w godzinach porannych nie wykluczamy lokalnych opadów śniegu, które z biegiem czasu będą zanikać. Pojawią się także mgły, które ograniczą widoczność. Zachmurzenie będzie duże z małą szansą na przejaśnienia. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie 3 stopnie. Wiatr slaby.

Wieczorem oraz w nocy prognozujemy wystąpienie lokalnych opadów mieszanych. Temperatura minimalna spadnie do -2/-3 stopni. Wiatr slaby.

Warunki drogowe w niedzielę rano będą trudne z biegiem czasu warunki drogowe można będzie uznać za dobre. W nocy warunki drogowe będą trudne z powodu opadów mieszanych oraz temperatur poniżej zera.

Wydal SB

Dodaj komentarz

ZOBACZ AKTUALNE OSTRZEŻENIE POGODOWE
This is default text for notification bar